Firmamız 1974 yılından 2019 yılına kadar çalışmanın vermiş olduğu tecrübe ve titizliğin birleşmenin doğrultusunda 1994 yılında fabrika’da kurulup kendini ispatlamanın yolunda titizlik, tecrübe, zamanında teslim, kaliteli malzeme, kaliteli işçilik profesyonel ekip ve ekipmanlarla sektörümüzde ön planda bulunmuş kendimizi ispatlamış olmamızın gururuyla yolumuza devam ediyoruz.

Sosyal Medya

© Copyright Lider Sistem

 

Kurumsal

Zengin Marble
Kurumsal,
Daha İyisini İste

Firmamız 1974 yılından 2014 yılına kadar çalışmanın vermiş olduğu tecrübe ve titizliğin birleşmenin doğrultusunda 1994 yılında fabrika’da kurulup kendini ispatlamanın yolunda titizlik, tecrübe, zamanında teslim, kaliteli malzeme, kaliteli işçilik profesyonel ekip ve ekipmanlarla sektörümüzde ön planda bulunmuş kendimizi ispatlamış olmamızın gururuyla yolumuza devam ediyoruz.

Sizlerin sayesinde sektörümüzde çeyrek asırlık tecrübemizi sizlere sunuyoruz, taktir ve tebrikler sayesinde kendimizi her zaman ilerletmenin yolunu seçip hizmet vermekteyiz.

Mermer,ebatlama, plaka ve imalat konusunda sizlerin her zaman beyenisini kazanmak, sizlere hizmet etmek ilk hedefimizdir.

ABONE OLUN !